et ru en fi lv li
 
avaleht
Ionheatsystem LEIDI
Päikeseküte SOLARIS
SOOJUSPUMBAD
TUULEENERGIA
LED valgustid
Boilerid NIBE BIAWAR
 
tutvustus
 

  Projekte toetavad: 


 

Leidi Consult OÜ on asutatud Tartus 1997 aastal.     

Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ning põhitegevuseks aastast 2001 on Ioonküttesüsteemide projekteerimine, tootmine, müük ja paigaldus nii Eestis kui välismaal.

Leidi Consult OÜ on kaasaegsete Ioonküttesüsteemide väljatöötamisega pälvinud tunnustust ja tähelepanu mitmel pool maailmas. Hetkel köetakse ioonküttega üle 3000 eramu, korteri ning tööstus- ja teenenduspinna Eestis, Soomes, Lätis, Rootsis...  ja see arv suureneb pidevalt.

Kaheksa aastase arendustöö tulemusena on Leidi Consult OÜ poolt välja töötatud ja turule toodud täiustatud:

 Ionheatsystem  "LEIDI" ver.4.1 ja ver.4.2 PRO tooteseeriad 

millede kuus mudelit kannavad vastavalt võimsusele indekseid vahemikus "XS" (köetavat pinda kuni 90m2) kuni "XXL" (köetavat pinda kuni 375m2). Reklaami vaatamiseks kliki siia.

"Leidi" seeria süsteemid on ainukesed ioonküttesüsteemid, mis on läbinud vastavuskatsetused Eesti (EE), Euroopaühenduse (EN) ja Põhjamaade (Nordic) standarditele, varustatud CE märgistusega ning on alates aastast 2006 ettevõtte tootevalikus nii siseturule kui ekspordiks.

Meie tooted on kaitstud eri riikide Patendiametites - siit leiate mõningad tunnistused:

EESTI    TAANI    SAKSA 

LÄTI      SOOME  

Leidi Consult OÜ tegeleb jätkuvalt tootearendusega ning pakub oma klientidele peale toodetavate küttesüsteemide ka kogu kütte- ning veevarustuse lahendusi - alates projekteerimisest kuni paigalduseni.

Hetkel on lõpfaasis juba viienda põlvkonna Ionheatsystem LEIDI mudeli väljatöötamine. Eelkõige Skandinaavia turule mõeldud soojus salvestava ja kompenseeriva mahutiga mudel Ionheatsystem LEIDI Quattro ver.5.0 PRO on nüüdsest lisatud meie 2008 aasta tootevalikusse.

Alates 2007 aasta suvest pakume koos ioonküttesüsteemidega Rootsi kontserni "NIBE" Biawar Päikeseküttesüsteeme SOLARIS ja suures valikus kvaliteetboilereid ning veesoojendajaid.

Ettevõtte spetsialistid leiavad alati lahenduse Teie küttemuredele!

KANAL 2 Kodustuudio Reklaam KANAL 2 saates Kodustuudio.   LEIDI L ver.4.1  


Alates 2012 aasta lõpust pakub LEIDI CONSULT OÜ ökonoomsete Õhk-Vesi Soojuspumpade ARCTIC BIRD tooteliini kolme mudelit võimsusega 12, 18 ja 72 kW. Pumbad on loodud töötamaks temperatuuridel ka alla -25 kraadi.

Hinnad algavad 2990,00 € km-ga ja süsteemi saab siduda nii radiaator-, põanda- kui ventilatsiooni- ning tarbeveeküttesüsteemiga. Sobib ühendamiseks olemasolevasse vesiküttesüsteemi läbi lisatava soojusvaheti.


Hoiatame kasutajaid ja kliente!
NB! LEIDI CONSULT OÜ ei vastuta analoogtoodete kvaliteedi ja töö eest ega paku garantiihooldust sellistele paigaldistele, kus ei ole tegemist meie ettevõttes valmistatud toodanguga. Ioonküttesüsteemide soetamisel soovitame edaspidiste probleemide vältimiseks pöörduda meie kui tootja või volitatud esindajate poole.
VeebiStuudio