et ru en fi lv li
 
avaleht
Ionheatsystem LEIDI
Päikeseküte SOLARIS
SOOJUSPUMBAD
TUULEENERGIA
LED valgustid
Boilerid NIBE BIAWAR
 
Ioonküttesüsteemid LEIDI
 

  

Leidi Consult OÜ on kaasaegsete Ioonküttesüsteemide väljatöötamisega pälvinud tunnustust ja tähelepanu mitmel pool maailmas. Hetkel köetakse ioonküttega üle 3000 eramu, korteri ning tööstus- ja teenenduspinna Eestis, Soomes, Lätis, Rootsis...  ja see arv suureneb pidevalt.
EERo
Edasimüüjatelt saab meie süsteeme osta Soomes, Rootsis, Norras, Leedus ja Lätis. Läbirääkimised edasimüügiks käivad Inglismaa, Saksa ja Poola ettevõtetega.

Kaheksa aastase arendustöö tulemusena on Leidi Consult OÜ poolt välja töötatud ja turule toodud meie toodangu neljas täiustatud versioon:

 Ionheatsystem  "LEIDI"  ver.4.1

Sisaldab: digitaalne termostaatjuhtimine, reguleeritav tarbevee-eelistus
JA

    Ionheatsystem  "LEIDI" ver.4.2 Pro

Sisaldab: digitaalne taimeriga termostaatjuhtimine, välis- ja sisetermoandurid, toruandur. Segamissõlm koos programmeeritavate põranda- või radiaatorkütte-graafikutega. Küttegraafiku reguleerimine vastavalt välistemperatuuride muutusele, toatemperatuuri kompenseerimine vastavalt siseanduri näidule. Temperatuuride kellaajaline alandamine/tõstmine. Reguleeritav tarbevee-eelistus.
Kokku kuus mudelit kannavad vastavalt võimsusele indekseid:
  "XS"  võimsus 6kW, köetavat pinda kuni 90m2, vajalik minimaalne peakaitse 13A
   "S"  võimsus 9kW, köetavat pinda kuni 135m2, vajalik minimaalne peakaitse 16A
   "M"  võimsus 12kW, köetavat pinda kuni 180m2, vajalik minimaalne peakaitse 20A
   "L"  võimsus 15kW, köetavat pinda kuni 225m2, vajalik minimaalne peakaitse 25A
   "XL"  võimsus 20kW, köetavat pinda kuni 300m2, vajalik minimaalne peakaitse 32A
   "XXL" võimsus 25kW, köetavat pinda kuni 375m2, vajalik minimaalne peakaitse 40A

Kõik mudelid võivad olla varustatud soojusvahetitega millest annab teada mudeliindeksis täht "H" - ingliskeelsest sõnast heat exhanger - soojusvaheti. Nii saab liita Ionheatsystem "LEIDI" ka vanemate - juba töötanud süsteemidega, kus süsteemi puhtus võib olla küsimärgi all ning mehaanilised osakesed võivad kahjustada ioonküttesüsteemi tööd.

Reklaami vaatamiseks kliki siia.

"Leidi" seeria süsteemid on ainukesed ioonküttesüsteemid, mis on läbinud vastavus-katsetused Eesti (EE), Euroopaühenduse (EN) ja Põhjamaade (Nordic) standarditele, varustatud CE märgistusega ning on alates aastast 2006 ettevõtte tootevalikus nii siseturule kui ekspordiks.

KANAL 2 Kodustuudio Reklaam KANAL 2 saates Kodustuudio.  LEIDI L ver.4.1  

  

 LEIDI CONSULT OÜ on ioonküttesüsteemide väljatöötaja ja registreerinud süsteemid ka eri riikide patendiametites -- igasugused küttesüsteemid mida reklaamitakse Ioonküttesüsteemi nime all ja ei ole LEIDI CONSULT OÜ poolt toodetud, on plagiaadid mis võivad rikkuda tööstusomandi kaitse seadustest tulenevaid õigusi ning edaspidisesega tegelevad vastavad institutsioonid. Teise võimalusena ei ole tegemist Ioonküttesüsteemiga ja teid eksitatakse tahtlikult.    

 Hoiatame kasutajaid ja kliente: LEIDI CONSULT OÜ ei kanna selliste süsteemide töö üle mitte mingisugust vastutust ega anna garantiid ei nimetatud süsteemidele ega komponentidele.    

VeebiStuudio